השאירו פרטים
השאירו פרטים לקבלת פרטים על רכב החלומות שלכם הכי מהר שאפשר.

  הצעת מחיר

   חיפוש
   תוצאות חיפוש
   0
   קטלוג רכבים
   אודות buy and drive

   היחסים שלנו עם כל לקוח ולקוח. בבסיס את האהבה הזו עם הלקוחות שלנו. הרצון לתת את חווית מאהבה אמיתית לעולם הרכב וחווית הנהיגה – חולקים חוויית הרכב הטוביה ביותר ללקוחות שלנו. אנו מונעים מ- שנה שב BUY&DRIVE המניע שלנו הוא להעניק את רכבי יוקרה, ספורט ושטח זו האהבה שלנו. כבר למעלה

   השכרת רכב בארץ

   מתי הופכת השכרת רכב בארץ לשירות חשוב ויעיל

   כשרובנו חושבים על השכרת רכב, עולה בדמיוננו התמונה של נהיגה ברכב שכור בחו"ל. למרות שאכן מדובר על השימוש הנפוץ ביותר בשירות הזה, רבים בוחרים לפנות להשכרת רכב גם בארץ כאשר נדרשים לבצע נסיעות ארוכות ואין ברשותם רכב או שרכבם אינו מתאים לכמות הנוסעים ולסוג הנסיעה. השכרת רכב בארץ אם כן, הוא לא שירות שנועד רק לתיירים. גם הזוגות שמתחתנים משתמשים באפשרות הזו על מנת ליהנות ביום החתונה מרכב מפנק יותר, שבו יש יותר מקום ואביזרים יותר מפנקים מאשר ברכבם הפרטי. בעסקאות ההשכרה, שני הצדדים צריכים לקיים את החוזה עליו הם חתומים, כאשר סעיפי החוזה נקבעים על פי המאפיינים הייחודיים של שוק הרכבים בארץ.

   אילו תנאים נחשבים למרכזיים וקבועים בכל חברות ההשכרה

   התנאים הכי חשובים בכל חוזה השכרת רכב הם תנאי הסף שנקבעים על ידי חברות ההשכרה. כך למשל על הנהג להיות בעל רישיון נהיגה בתוקף ומתאים לסוג הרכב אותו הוא מעוניין להשכיר וגילו צריך להיות מינימום 24. חברות השכרה אשר מאפשרות השכרת רכב בארץ לנהגים הצעירים ידגישו בחוזה את התנאים המיוחדים שעל שוכר הרכב לעמוד בהם. חברות השכרה מסוימות מאפשרות גם לנהגים החדשים לשכור רכב, אך בשני המקרים הללו יהיה מדובר בעלות גבוהה בהרבה בשל עלות גבוהה יותר של הביטוח לנהגים הצעירים והחדשים. תנאי סף נוסף, הוא מסירת פרטי כרטיס אשראי או פיקדון כספי במזומן, כאשר גובה הפיקדון יכול לנוע בין כמה אלפים בודדים ואף להגיע לעשרת אלפים שקלים. את הפקדת הפיקדון הלקוח תמיד יתבקש לבצע בעת קבלת הרכב, זאת על מנת למנוע מקרי עוקץ ולהבטיח כי חברת ההשכרה תקבל את תשלום דמי ההשכרה.

   מרכיב הביטוח בתוך חוזה ההשכרה

   בעת השכרת רכב בארץ תתבקשו לחתום על חוזה השכרה של כמה עמודים הכתובים בכיתוב קטן ובשפה משפטית בלתי מובנת. הסעיף אותו כן חשוב להבין קשור לביטוח הרכב, מכיוון שלביטוח הרכב חשיבות עליונה גם בגלל שהוא מגולם במחיר ההשכרה וגם מכיוון שהמחיר המגולם הוא מחירו של ביטוח חובה בלבד. במידה ואתם מעוניינים למנוע אי נעימויות ושהרכב יהיה מבוטח גם בביטוח מקיף או לפחות בביטוח צד ג', תתבקשו להוסיף תוספת תשלום. רוב חברות ההשכרה מחייבות את השוכרים לרכוש גם את הביטוח המקיף על ידי סעיפי "הפחדה" הקשורים לתשלום הפיצוי בגין נזקים שעלולים להיגרם לרכב בעת השימוש בו וזאת הסיבה שבגללה חשוב לבדוק את סעיפי הביטוח בחוזה ההשכרה.

   קראו עוד על השכרת רכב לחודש.

   חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

   כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
   חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!
   • מסירה מיידית

    מסירה מיידית

   • ביטוח רכב

    ביטוח רכב

   • שירותי וולה

    שירותי וולה

   • טרייד אין

    טרייד אין

   • אחריות יצרן

    אחריות יצרן

   • קפה & אקססוריז

    קפה & אקססוריז