השאירו פרטים
הצעת מחיר

  חיפוש
  תוצאות חיפוש
  0
  קטלוג רכבים

  ליסינג מימוני בביי אנד דרייב

  ליסינג מימוני היא עסקה לרכישת רכב חדש, שמהווה למעשה חלופה להלוואה בנקאית לצורך מימון. בעסקה כזו, חברת הליסינג מתחייבת לספק  לרוכש אפשרות לקבל סיוע בצורת מימון חוץ בנקאי לצורך רכישת רכב חדש וזאת בתנאים שנחשבים נוחים וכוללים פריסת תשלומים רחבה וגובה תשלום חודשי שניתן לעמוד בו.
  מסלול ה'ליסינג מימוני' יכול להתאים גם ללקוחות פרטיים וגם לעסקים, אך בדרך כלל לקוחות פרטיים משתמשים בה יותר.
  תקופת ההלוואה נעה בדרך כלל בין 36-60 חודשים אשר במהלכה, הלקוח הפרטי או העסק, מעבירים תשלום חודשי לחברת הליסינג. התשלום החודשי מחושב על פי שווי הרכב והריבית של עסקת המימון.
  כמו בכל עסקת ליסינג, גם בעסקת ליסינג עסקי/פרטי מימוני, הרכב נותר תחת בעלות ורישום חברת הליסינג ובתום תקופת העסקה, עומדת בפני הלקוח האפשרות לרכוש את הרכב במחיר נוח ולהפוך לבעליו, או לשדרג לרכב חדש בעסקת המשך. חשוב לדעת, כי בשונה מליסינג תפעולי, בעסקת ליסינג בתנאי מימון מיוחדים, האחריות על תחזוקת הרכב וההוצאות על האגרות והביטוחים  הינה בידי הלקוח ולא בידי חברת הליסינג.

  כיצד מתבצעת עסקת ליסינג מימוני?

  שלבי ביצוע עסקת הליסינג המימוני הם כדלהלן: בשלב הראשון מתבצע על ידי הרוכש תשלום של 30% מערך הרכב במזומן. מספר ימים לאחר מכן הוא מקבל את הרכב שרכש שיהיה רשום על שם חברת הליסינג. לאחר מכן הרוכש ישלם מדי חודש תשלום קבוע כחלק מירידת ערך הרכב העומדת בדרך כלל על 15% בשנה. בתום תקופה של 3 שנים הרכב יוחזר לחברת הליסינג והרוכש יקבל את ההפרש שנוצר בין אפשרות הרכישה של הרכב ובין שוויו של הרכב. סכום זה יהיה בדרך כלל בגובה של עד 10% מעלות הרכב. בשלב הזה תהיה באפשרות הרוכש לבצע עסקת ליסינג מסוג דומה, לשלושת השנים הנוספות. במילים אחרות, בשיטה הזו אתם נהנים מנהיגה ברכב חדש כל הזמן ומכך שמאחורי הרכב עומדת חברת ליסינג הדואגת לאחריות.

  יתרונות מרכזיים של הליסינג המימוני עבור לקוחות פרטיים

  שיטת הליסינג המימוני נכנסה לישראל לפני מספר שנים ומאז היא רק הולכת וצוברת תאוצה בקרב הרוכשים הפרטיים, מכיוון שהיא מביאה עימה מספר יתרונות חשובים. 

  • ליסינג מסוג זה מאפשר תשלום בעסקת תשלומים נוחה שאנשים רבים יכולים לעמוד בהם מבלי שזה ישפיע באופן קריטי על תזרים המזומנים החודשי הקבוע שלהם.
  • ליסינג – לעסקים/לפרטיים – מימוני מאפשר לנהג להמשיך לנהוג ברכב בסטנדרט שהוא רגיל אליו לאורך זמן. גם בתום העסקה (אחרי שלוש שנים) ישנה אפשרות לשדרג לרכב חדש באותה רמה מבלי להעלות את התשלום החודשי.
  • חברות אשר מציעות את מסלול הליסינג המימוני מתחייבות לזכות את הלקוח במחיר מחירון בעסקת הטרייד אין של החלפת הרכב בכל פעם מחדש. מחיר מחירון הוא דבר שבשוק הפרטי כבר בלתי אפשרי לקבל בשנים האחרונות ובעסקת הליסינג המימוני הלקוח מבטיח למעשה את מקסימום הזיכוי הניתן על הרכב. 

  מקורות השיטה Finance lease

  הליסינג המימוני היא שיטה שמקורה בארה"ב, שם כ-90% מכל שוק הרכב עובד בשיטה הזו. מכיוון שהצרכן האמריקאי מוכר כזה שמאמץ רק את דפוסי הצריכה היעילים ביותר, ניתן להסיק כי מדובר על שיטה משתלמת שכדאי לשקול אותה לפני קניית רכב חדש מהיבואן במזומן. המומחים בתחום הרכב סבורים, כי מדובר על שיטה חדשנית ונוחה עבור הרוכש שמאפשרת גם למי שאין ברשותו הון עצמי גבוה, לרכוש רכב חדש וליהנות מהביטחון. הביטחון הזה נובע מכך ששיטת הליסינג המימוני מאפשרת בתמורה לעלויות מימון נמוכות ומבלי לספוג את ירידת הערך של הרכב בתום השנה הראשונה, ליהנות מנהיגה ברכב חדש המשודרג בטכנולוגיות מתקדמות. כמו כן, השיטה הזו הופכת את ההוצאה על הרכב למורגשת פחות במסגרת התקציב החודשי ומוסיפה לכבישי ישראל רכבים בטיחותיים יותר שמקטינים את הקטל בדרכים בצורה משמעותית ביותר.

  מסלולי המימון המשתלמים של ביי אנד דרייב

  האחרי שקבעתם תקציב או בחרתם מהקטלוג את הרכב/ים שתרצו במסלולי מימון משתלמים, נשאר רק לתאם איתנו פגישה ולהגיע לנתניה/באר שבע לחתום על עסקה משתלמת במיוחד. בסניפי 'ביי אנד דרייב' תהנו משירות מקיף, מומחים שיעזרו לכם לבחור וצוות פיננסי שירכיב לכם הצעה מדוייקת.

  קראו עוד על מימון רכב.

  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

  כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!
  • מסירה מיידית

   מסירה מיידית

  • ביטוח רכב

   ביטוח רכב

  • שירותי וולה

   שירותי וולה

  • טרייד אין

   טרייד אין

  • אחריות יצרן

   אחריות יצרן

  • קפה & אקססוריז

   קפה & אקססוריז

  צרו איתנו קשר

  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

  כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!