השאירו פרטים
הצעת מחיר

  חיפוש
  תוצאות חיפוש
  0
  קטלוג רכבים

  ליסינג פרטי

  למי מיועד שירות ליסינג פרטי

  במידה ואתם עומדים לרכוש רכב, תתבקשו לבחון כמה אפשרויות שזמינות היום ללקוחות הפרטיים. האפשרות הראשונה היא לרכוש רכב חדש מהסוכנות, האפשרות השנייה היא לרכוש רכב יד שנייה מאדם פרטי והאפשרות השלישית היא רכישת רכב משומש מחברת השכרה. האפשרות השלישית מאפשרת למי שאין באפשרותו להשקיע הון עצמי לקניית רכב חדש, לבצע רכישה בשיטת ליסינג פרטי. לשיטה הזו כמה יתרונות, שהופכים אותה באופן טבעי למועדפת על לא מעט לקוחות פרטיים אשר מעוניינים לרכוש רכב כמעט חדש במימון עצמי נמוך ובתמורה להחזרים חודשיים קבועים. הליסינג הפרטי מוצע בכמה מסלולים אפשריים; ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי עם החזקה חלקית או ליסינג תפעולי עם אחזקה מלאה. המימון בעסקאות ליסינג פרטי ניתן על ידי הבנקים והכיסוי של המימון בדרך כלל עומד על כ-70% ממחיר הרכב, כאשר הרכבים שניתן לרכוש בשיטה הזו הם רכבים חדשים יחסית. גם חברות הליסינג מציעות מימון לעסקאות ליסינג פרטי במגוון מסלולים. במקרה כזה ניתן לקבל מימון של עד 90% מעלות הרכב, ריבית אטרקטיבית יותר מזו של הבנקים וגם ניתן לעשות טרייד אין לרכב הישן ואפילו לקבל חשבונית חודשים מוכרת לצרכי מס.

  האם ליסינג פרטי מומלץ על ידי המומחים

  בשוק הרכבים הישראלי הרוכשים נאלצים לבחור בין רכבים חדשים שמחירם גבוהה בהרבה מאשר במדינות שמעבר לים, זאת בשל המס הגבוהה על יבוא הרכב, לבין רכישת רכבים מיד שנייה, תוך כדי לקיחת סיכון שקיים ברכישת חתול בשק. למרות שישנם צרכנים שנרתעים מרכישת רכב בשיטת ליסינג פרטי ובניגוד לדעה הרווחת, מדובר על השיטה בעלת יתרונות הרבים על החסרונות ולכן היא מומלצת מאוד במיוחד אם ברצונכם לנהוג ברכב כמעט חדש וליהנות מאחראיות של היבואן או של חברת הליסינג. כמו כן, שיטה זו פותחת בפני הלקוח הפרטי את האפשרות ליהנות מרכב חדש הרבה יותר ממה שהוא יכול לקנות תמורת תקציב המזומן שעומד לרשותו. רכבים המוצעים על ידי חברות הליסינג מתוחזקים ברמה מאוד גבוהה וזה מבטיח אמינות ויושר בתהליך הרכישה, שלא תמיד קיימים ברכישת רכב מבעלות פרטית.

  האבזור והקילומטראז'

  בעת רכישת רכב בעסקת ליסינג פרטי, ניתן לרכוש רכב מאובזר יותר, מכיוון שחברות הליסינג רוכשות רכבים מהיבואנים בהיקפים גדולים וזה מאפשר להם לצייד את צי הרכב ברכבים מאובזרים ומפנקים יותר. רכבים שמוצעים היום בעסקאות ליסינג פרטי הם גם רכבי צי וגם רכבים שהיו בבעלות פרטית. קניית רכב שהיה בבעלות פרטית תאפשר ליהנות מרכב בעל קילומטראז' נמוך יותר. יתרון נוסף ברכישת רכב מחברת ליסינג הוא כמובן המבחר, מכיוון שחברת ליסינג מאפשרת לרוכש לבחור מתוך מבחר הדגמים באותו המקום.

  קראו עוד על רכב חברה.

  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

  כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!
  • מסירה מיידית

   מסירה מיידית

  • ביטוח רכב

   ביטוח רכב

  • שירותי וולה

   שירותי וולה

  • טרייד אין

   טרייד אין

  • אחריות יצרן

   אחריות יצרן

  • קפה & אקססוריז

   קפה & אקססוריז

  צרו איתנו קשר

  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

  כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!