השאירו פרטים
השאירו פרטים לקבלת פרטים על רכב החלומות שלכם הכי מהר שאפשר.

  הצעת מחיר

   חיפוש
   תוצאות חיפוש
   0
   קטלוג רכבים
   אודות buy and drive

   היחסים שלנו עם כל לקוח ולקוח. בבסיס את האהבה הזו עם הלקוחות שלנו. הרצון לתת את חווית מאהבה אמיתית לעולם הרכב וחווית הנהיגה – חולקים חוויית הרכב הטוביה ביותר ללקוחות שלנו. אנו מונעים מ- שנה שב BUY&DRIVE המניע שלנו הוא להעניק את רכבי יוקרה, ספורט ושטח זו האהבה שלנו. כבר למעלה

   קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה

   קניית רכב חדש היא חלום של הרבה אנשים, אך רבים מאיתנו חוששים מלהגשימו. החשש נובע משתי תפיסות נפוצות: האחת- קניית רכב חדש מביאה איתה התמודדות כלכלית לא פשוטה. השניה- כדי לגייס את ההון הנדרש לקניית רכב חדש עלינו לחסוך את הסכום במשך תקופה ארוכה מאוד, עד שכולו יהיה זמין לנו. 

   במציאות הכלכלית של היום, רבים מאיתנו אכן מתקשים לגייס סכומי כסף גדולים שכאלו על מנת לממן את קניית הרכב, ולכן מוותרים מראש על הצעד. אלא שבשנים האחרונות התמונה הזו השתנתה במידה לא מבוטלת. כרטיסי האשראי יצרו מהפכה כלכלית של ממש, המאפשרת לנו לקנות כמעט כל דבר, החל ממקרר ועד מכשיר טלפון נייד, ולשלם עליו בתשלומים. אותו הדבר אפשרי כיום גם לגבי קניית רכב: קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה היא שיטת מימון ותיקה ונוחה, אשר מהווה אלטרנטיבה אידיאלית עבור מי שרוצה לקנות רכב חדש אך אין ברשותו את ההון הנדרש כדי לקנות אותו במזומן, בפעימה אחת.

   קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה מאפשרת למעשה לפרוס את התשלומים החודשיים של הרכב למספר שנים, מבלי להתחייב להלוואה בנקאית או לעסקת ליסינג, ובכך להקל על ההוצאות החודשיות ולשמור על רמת חיים נוחה.

   חשוב לזכור כי קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה היא שיטה שיש לה יתרונות לצד חסרונות, אשר חשוב לקחת בחשבון לפני שיוצאים לדרך.

   מהי קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה?

   כיום, לרשותו של מי שמעוניין בקניית רכב חדש עומדות כמה אפשרויות תשלום: תשלום במזומן של כל הסכום, לקיחת הלוואה מהבנק, עסקת ליסינג פרטי וכן קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה. האפשרות של קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה מתאימה לכל מי שאין ברשותו את הסכום הנדרש לקניית הרכב, או שקשה לו לחסוך במשך שנים רבות כדי לממן את העסקה, וגם למי שאינו מעוניין לקחת הלוואה מהבנק או להתחייב לעסקת ליסינג. במקום זה, ניתן לרכוש את הרכב בתשלומים חודשיים קבועים וידועים מראש. בשיטה של קניית רכב בתשלומים ללא קדמה אפשר פשוט לקנות את הרכב ולהינות ממנו מהרגע הראשון, מבלי לחכות שנים רבות.

   מהבחינה המעשית, קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה כוללת תקופת תשלומים של בין שנתיים לחמש, בהתאם להסכם שנקבע מראש וללא צורך במקדמה, וכוללת תשלומים חודשיים בגובה של כמה אלפי שקלים. בדומה לתשלומי משכנתא, רק לתקופה קצרה בהרבה.

   כדאי לדעת שברוב המקרים התשלומים צמודים למדד או שהם נושאים ריבית, כך שסכומי הכסף החודשיים עשויים להיות גבוהים יותר ככל שפריסת התשלומים רחבה יותר או במקרה שהריבית במשק גבוהה במיוחד.

   קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה לעומת ליסינג או טרייד אין

   כיום מוצעות לא מעט אפשרויות מימון לקניית רכב חדש. בעסקת טרייד אין למשל ניתן להחליף את הרכב הישן בחדש, ואת יתרת הסכום לפרוס לתשלומים. בעסקה זו בדרך כלל המחיר שנקבל מחברת הרכב על הרכב הישן יהיה נמוך משמעותית מערכו בשוק הפרטי, כך שבמקרה זה עדיף לנסות למכור את הרכב בשוק הפרטי ולקנות רכב חדש בתשלומים ללא מקדמה.

   אפשרות נוספת היא עסקת ליסינג פרטי (נקראת גם ליסינג מימוני), המבוססת על תשלום מקדמה על הרכב בשיעור של 30% מערכו, וחלוקת יתרת הסכום לתשלומים לתקופה של 3-5 שנים. בתום תקופת הליסינג ניתן להחליט אם לקנות את הרכב ולהפוך לבעליו (הרכב רשום על שם חברת הליסינג ולא על שמכם בתקופה זו), או להחליפו לרכב חדש בעסקת ליסינג חדשה.

   קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה מתאימה כאמור לכל מי שזקוק לרכב אך אינו יכול או אינו מסוגל לקחת הלוואה מהבנק, שאין לו רכב לטרייד אין ואינו מעוניין בעסקת ליסינג המצריכה תשלום מקדמה.

   כיום כל אחד יכול למצוא את עסקת המימון המתאימה ביותר לצרכים וליכולות שלו, וניתן כמובן לשלב בין השיטות השונות. כל אלו מקלים מאוד על האפשרות של קניית רכב חדש, צעד שהיה בעבר בלתי אפשרי עבור רבים.

   חשוב לזכור כי קניית רכב בתשלומים ללא מקדמה זו הלוואה לכל דבר ולכן, כמו כל עסקה גדולה חשוב לבצע השוואת מחירים ולבדוק היטב את התנאים המוצעים, את גובה ההחזרים החודשיים והריבית וניתן כמובן להתמקח כדי לקבל הצעת מחיר יותר אטרקטיבית.

   חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

   כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
   חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!
   • מסירה מיידית

    מסירה מיידית

   • ביטוח רכב

    ביטוח רכב

   • שירותי וולה

    שירותי וולה

   • טרייד אין

    טרייד אין

   • אחריות יצרן

    אחריות יצרן

   • קפה & אקססוריז

    קפה & אקססוריז