השאירו פרטים
הצעת מחיר

  חיפוש
  תוצאות חיפוש
  0
  קטלוג רכבים

  רכישת רכב 0 ק"מ

  להיות בעלים של רכב חדש "מהניילונים" הוא חלום משותף להרבה מאוד אנשים. מחירי הרכבים בארץ הופכים את החלום הזה לקשה במיוחד. למרות שבעשורים האחרונים אנשים רבים נוהגים ברכבים חדשים, במקרים רבים מדובר ברכבים מליסינג ממקום העבודה ולא בבעלות פרטית.

  בשנים האחרונות התפתחה שיטת רכישה חדשה לרכבים פרטיים שמסייעת לרבים להצליח בכל זאת להגשים את החלום על רכש חדש. מדובר בעסקאות רכישת רכב 0 ק"מ. במקרים אלו, מדובר למעשה ברכישה של רכב חדש, אך לא מהיבואן אלא מחברת ליסינג. שיטה זו היא כדאית מאוד לשני הצדדים- גם לחברת הליסינג וכמובן גם לרוכש הפרטי.

  כיצד התפתחה שיטת רכב 0 ק"מ

  הדבר הבסיסי ביותר שמאפשר את קיומה של שיטת רכב 0 ק"מ הוא המעמד החזק יחסית של מטבע השקל בעולם. היבואנים הישראלים מצליחים להשיג עסקאות טובות ורווחיות בגלל חוזקו של השקל מול מטבעות אחרים ואת הרווחים הללו הם מתרגמים להנחות עבור הלקוחות. אך בדרך כלל לא מדובר בלקוחות קצה, אלא בבלקוחות המשמעותיים יותר- חברות הליסינג.

  חברות הליסינג מתחייבות לרכוש כמות גדולה של רכבים כדי לקבל הנחה משמעותית מהיבואן. לעיתים הכמות גדולה ממה שהן זקוקות לו בפועל- כך נוצר מאגר רכבים שהם על תקן עודף- אותם תמכור חברת הליסינג כרכבי 0 קילומטר.

  כדאיות הרכישה של רכב 0 ק"מ

  ההנחה על רכב 0 ק"מ היא משמעותית ביותר. מדובר בהנחה שנעה בין 15-25 אחוזים מהמחיר המקורי, משמע עשרות אלפי שקלים של חסכון.

  לכאורה מדובר בעסקה שאין צורך להתלבט בה. אך חשוב לדעת שהרווח הוא בעיקר מיידי בעת הרכישה. לטווח ארוך, רכב כזה מאבד מערכו יותר מרכב חדש רגיל בשל מגבלות שונות- הצרכן פשוט צריך להחליט מה יותר חשוב לו.

  מי שמעוניין רק ברכב חדש ויש לו מגבלות תקציביות, כמו רוב האנשים, בהחלט צריך לשקול בחיוב רכישת רכב 0 קילומטר מחברת ליסינג מוכרת ומסודרת.

  חישובי ההפחתה מערך הרכב במכירה עתידית יתבססו על כך שמדובר בדרך כלל בדגמים הפשוטים יותר(גרסאות בסיס), דגמים שעתידים להיעלם מהשוק לטובת דגמים מתקדמים יותר ועל כך שמדובר הרכב מליסינג. בסופו של דבר, בדרך כלל בסיכום הכללי מדובר בעסקה שהיא כדאית, בה ההנחה עולה על ההפסד המצטבר.

  גם כאשר אין רווח כספי ממשי, מתקיים הרווח של נהיגה ברכב חדש לתקופה משמעותית וגם זה חשוב מאוד עבור הצרכן.

  לבחירת רכב, כנסו לקטלוג רכבים>>

  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

  כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!
  • מסירה מיידית

   מסירה מיידית

  • ביטוח רכב

   ביטוח רכב

  • שירותי וולה

   שירותי וולה

  • טרייד אין

   טרייד אין

  • אחריות יצרן

   אחריות יצרן

  • קפה & אקססוריז

   קפה & אקססוריז

  צרו איתנו קשר

  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

  כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!