השאירו פרטים
הצעת מחיר

  חיפוש
  תוצאות חיפוש
  0
  קטלוג רכבים

  תרומה לקהילה

  כחברה מובילה אנחנו מאמינים שיש לנו חובות אנושיות שהן למעשה זכויות. דוגמה לכך היא הזכות שנפלה בחלקנו לקחת חלק באירועי התנדבות עם קהילות שונות במטרה לעשות טוב יותר לקהילה בה אנחנו חיים.

  כחלק מהתפתחות החברה אנחנו בוחרים לתת ביטוי לערכים המובילים את הארגון. אנחנו שמחים על כך שזכינו להצטרף לעשייה המבורכת של עמותות כמו 'נתינה' ו'להושיט יד', מתוך רצון ואמונה אמיתית ביכולות שלנו לתרום ולסייע לכל מי שרק זקוק לכך, ללא משוא פנים.

  הנתינה והשקיפות מאפשרות לנו לקדם תרומה ולבחור לראות את האחר. הסיפוק שבעשייה ובנתינה מרגשים כל אחד מאיתנו באופן אישי ומחזקים אותנו יחד ב-BUY&DRIVE כחברה הפועלת למען האחר. אנחנו גאים ושמחים להתנדב באופן קבוע בקהילה בה אנחנו חיים.

  עמותת 'להושיט יד'

  זוהי עמותה התומכת בילדים חולי סרטן ובילדים בעלי נכויות מורכבות. היא מספקת סיוע, ליווי ותמיכה גם לבני המשפחות של ילדים אלו, תוך ליווי בהתמודדות עם המחלה והשלכותיה.

  זה פועלנו ב'להושיט יד': בחודש יולי האחרון אירחנו קבוצת ילדים, לאחר שנוצר חיבור בין ליאור חמבי מנכ"ל החברה, לבין מנכ"ל העמותה אברהם עטר, ולאחר שילדים רבים הביעו התעניינות ורצון לראות מקרוב רכבי יוקרה וספורט ואף לנסוע בהם. דאגנו ליום מלא פינוקים עבור ילדים אלה, שבמהלכו נסעו הילדים ברכבי ספורט ובטרקטורונים וקיבלו מתנות שהפתיעו את כולם.

  'נתינה' – מפעל החסד המרכזי של נתניה

  זוהי עמותה שפועלת למעלה מ-20 שנה במטרה לקדם את תושבי נתניה שיכולותיהם מועטות או מוגבלות. העמותה מסייעת בתחומי חיים רבים עבור מגוון שלם של אוכלוסיות – החל מילדים ונוער, דרך משפחות ועד לקשישים.

  זה פועלנו במסגרת 'נתינה': אחת לחודש יוצאת קבוצת עובדים לאריזת מזון וביגוד שנתרמו מבעוד מועד ויחולקו בין נזקקים שונים בנתניה וביניהם קשישים ומשפחות נזקקות שנמצאות לעיתים על סף רעב. זוהי דרכנו לפתוח את הלב ולסייע לאנשים שזקוקים לכך באמת.

   

  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

  כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!
  • מסירה מיידית

   מסירה מיידית

  • ביטוח רכב

   ביטוח רכב

  • שירותי וולה

   שירותי וולה

  • טרייד אין

   טרייד אין

  • אחריות יצרן

   אחריות יצרן

  • קפה & אקססוריז

   קפה & אקססוריז

  צרו איתנו קשר

  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

  כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!