השאירו פרטים
השאירו פרטים לקבלת פרטים על רכב החלומות שלכם הכי מהר שאפשר.

  הצעת מחיר

   חיפוש
   תוצאות חיפוש
   0
   קטלוג רכבים
   אודות buy and drive

   היחסים שלנו עם כל לקוח ולקוח. בבסיס את האהבה הזו עם הלקוחות שלנו. הרצון לתת את חווית מאהבה אמיתית לעולם הרכב וחווית הנהיגה – חולקים חוויית הרכב הטוביה ביותר ללקוחות שלנו. אנו מונעים מ- שנה שב BUY&DRIVE המניע שלנו הוא להעניק את רכבי יוקרה, ספורט ושטח זו האהבה שלנו. כבר למעלה

   רכב חברה

   מה כדאי לדעת על קבלת רכב חברה

   אחד התנאים הנלווים שמוצעים היום כמעט לכל עובד בנוסף לזכויות העובדים הבסיסיות, הוא רכב חברה. לא רק עובדי חברות הייטק נוסעים היום ברכבי החברה, אלא כמעט כל העובדים של החברות שחשוב להן להציע לעובדים תנאי תעסוקה אופטימאליים. מעסיקים רבים רואים ברכב חברה תמריץ עבור העובד שמהווה חלק מתנאי העבודה הבסיסים ולא רק כאשר מדובר על משרה בכירה. רכב צמוד היא סוג של הטבה שהמעסיקים שמחים להעניק לעובדים, במיוחד כאשר מדובר על עובדים שהניידות הוא תנאי הכרחי להשגת ההצלחה בתפקיד שלהם. הטבת הרכב בדרך כלל מצריכה מהעובד לעמוד בחלק מעלותה וזה יבוא לידי ביטוי בשכר הברוטו שלו. מסיבה זו לא בכל מקרה קבלת רכב חברה נחשבת לדבר משתלם. אם כן, קבלת רכב מהחברה המעסיקה הופכת לתנאי עם יתרון כשמדובר על משכורות וגובה שיעורי המס שמאפשרים את התשלום היחסי על הרכב שנדרש לשלם העובד.

   אילו שיקולים ישפיעו על ההחלטה האם לקבל רכב חברה או לא

   כאשר שוקלים את הכדאיות של רכב חברה, יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים: מרחק הנסיעה מהבית לעבודה, משך זמן הנסיעה היומית, גובה המס השולי והתנאים הסוציאליים הנוספים. במידה והמעסיק מגלם את שווי השימוש ברכב עבור העובד, רכב חברה הופך למשתלם וגם כאשר גובה התשלום של העובד על הרכב אינו עובר את ה-5% מגובה השכר שלו. גם כאשר עלות השימוש ברכב פרטי גבוהה יותר מעלות הרכב של החברה וגם כאשר העובד עושה קילומטראז' חודשי שעלול להפחית מערכו של רכבו הפרטי וגם לעלות לו ביוקר מבחינת צריכת הדלק, כדאי לשקול לנצל את האפשרות הזו. אם כן, סוג הרכב, גובה המס השולי, גובה המשכורת ושווי אחזקת הרכב הם הפרמטרים שיש להתחשב בעת כאשר מתלבטים לגבי קבלת רכב חברה.

   אילו חוקים וכללים חלים על העובד שמקבל רכב חברה

   במידה ובחרתם לקבל רכב חברה, יהיה עליכם להגיע לעבודה אך ורק עם הרכב. הטיפול ברכב יעשה או על ידי חברת הליסינג או על ידי המחלקה שמטפלת בצי רכבי החברה. העובד יהיה פטור מטיפולי התחזוקה ומטיפול בהוצאת רישיון רכב אחת לשנה. במקרה של מילואים או יציאה לחופשה שאורכה יותר משבועיים, יתכן והעובד יתבקש להשאיר את הרכב בחברה, אלא אם כן המעסיק אישר לו אחרת. יש חברות שיגבילו את כמות הקילומטרים החודשית ואחרות לא יאפשרו למישהו מלבד העובד לנהוג ברכב זה, אך מדובר על תנאים שאינם קבועים ומשתנים מחברה.

   קראו עוד על חברות ליסינג.

   חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

   כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
   חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!
   • מסירה מיידית

    מסירה מיידית

   • ביטוח רכב

    ביטוח רכב

   • שירותי וולה

    שירותי וולה

   • טרייד אין

    טרייד אין

   • אחריות יצרן

    אחריות יצרן

   • קפה & אקססוריז

    קפה & אקססוריז