השאירו פרטים
הצעת מחיר

  חיפוש
  תוצאות חיפוש
  0
  קטלוג רכבים

  רכב חברה

  מה כדאי לדעת על קבלת רכב חברה

  אחד התנאים הנלווים, שמוצעים היום כמעט לכל עובד בנוסף לזכויות העובדים הבסיסיות, הוא רכב המשמש לעבודה ולפנאי מהחברה. לא רק עובדי חברות הייטק נוסעים היום ברכבי החברה, אלא כמעט כל עובדים החברות שחשוב להן להציע לעובדים תנאי תעסוקה אופטימליים. מעסיקים רבים רואים ברכב מהחברה תמריץ עבור העובד, שמהווה חלק מתנאי העבודה הבסיסים ולא רק כאשר מדובר על משרה בכירה. רכב צמוד היא סוג של הטבה שהמעסיקים שמחים להעניק לעובדים, במיוחד כאשר מדובר על עובדים שהניידות הוא תנאי הכרחי להשגת ההצלחה בתפקיד שלהם. הטבת הרכב בדרך כלל מצריכה מהעובד לעמוד בחלק מעלותה וזה יבוא לידי ביטוי בשכר הברוטו שלו. מסיבה זו, לא בכל מקרה קבלת רכב חברה נחשבת לדבר משתלם. קבלת רכב מהחברה המעסיקה, הופכת לתנאי העסקה עם יתרון, כשמדובר על משכורות וגובה שיעורי המס, שמאפשרים את התשלום היחסי על הרכב שנדרש לשלם העובד.

  אילו שיקולים ישפיעו על ההחלטה האם לקבל רכב חברה או לא

  כאשר שוקלים את הכדאיות של 'רכב מהעבודה' לצורכי פנאי, יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים: מרחק הנסיעה מהבית לעבודה, משך זמן הנסיעה היומית, גובה המס השולי והתנאים הסוציאליים הנוספים. במידה והמעסיק מגלם את שווי השימוש ברכב עבור העובד, רכב חברה הופך למשתלם וגם כאשר גובה התשלום של העובד על הרכב אינו עובר את ה-5% מגובה השכר שלו. גם כאשר עלות השימוש ברכב פרטי גבוהה יותר מעלות הרכב של החברה וגם כאשר העובד עושה קילומטראז' חודשי – שעלול להפחית מערכו של רכבו הפרטי וגם לעלות לו ביוקר מבחינת צריכת הדלק – כדאי לשקול לנצל את האפשרות הזו. אם כן, סוג הרכב, גובה המס השולי, גובה המשכורת ושווי אחזקת הרכב הם הפרמטרים שיש להתחשב בהם, בעת כאשר מתלבטים לגבי קבלת רכב מהחברה.

  אילו חוקים וכללים חלים על העובד שמקבל רכב מחברה

  במידה ובחרתם לקבל רכב מהחברה בה אתם עובדים, יהיה עליכם להגיע לעבודה אך ורק עם הרכב. הטיפול ברכב יעשה או על ידי חברת הליסינג או על ידי המחלקה שמטפלת בצי רכבי החברה. העובד יהיה פטור מטיפולי התחזוקה ומטיפול בהוצאת רישיון רכב אחת לשנה. במקרה של מילואים או יציאה לחופשה שאורכה יותר משבועיים, יתכן והעובד יתבקש להשאיר את הרכב בחברה, אלא אם כן המעסיק אישר לו אחרת. יש חברות שיגבילו את כמות הקילומטרים החודשית ואחרות לא יאפשרו למישהו מלבד העובד לנהוג ברכב זה, אך מדובר על תנאים שאינם קבועים ומשתנים מחברה.

  מנהלי ציי רכב / קציני רכב

  עבדותם של מנהלי וקציני ציי רכבים בארגונים גדולים וחברות, מורכבת וכוללת שמירה על הרכבים ובטיחות הנוסעים, ניהול הבלאי, המלאי, תכנון קדימה וטיפול שוטף ברכבים. אנחנו ב Buy & Drive נשמח להעניק גם לחברה/ארגון שלכם את התהליך המקיף, המקצועי והאדיב ביותר, בסטנדרטים בינלאומיים עד לשביעות רצון מלאה של כולם.

  קראו עוד על חברות ליסינג.

  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

  כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!
  • מסירה מיידית

   מסירה מיידית

  • ביטוח רכב

   ביטוח רכב

  • שירותי וולה

   שירותי וולה

  • טרייד אין

   טרייד אין

  • אחריות יצרן

   אחריות יצרן

  • קפה & אקססוריז

   קפה & אקססוריז

  צרו איתנו קשר

  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

  כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
  חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!